Статут


 ЛОГОТИП ШКП "ОЛІМП"


Пятірка синіх стріл, в основі яких - пять жовтих літер "О", "Л", "І", "М", "П", спрямовується увись, досягаючи піку.  Колір стріл в міру просування вгору поступово змінюється і стає блакитним. Ми сьогодні поки що "на старті", на початку свого шляху до успіху, до створення власної справи. Значення синього кольору тлумачиться психологами як доброта, вірність, прихильність своїм інтересам, працелюбність. У геральдиці "синій" означає чесність, цнотливість, він створює атмосферу безпеки й довіри. У стародавньому Єгипті синій використовувався для позначення правди. Для себе, для рідної школи, для Білозерської громади і для всієї України ми бажаємо позитивних та результативних змін, - і це правда! Синій - колір Зевса (Юпітера) і Гери (Юнони). Широку синю стрічку має Орден Підв'язки, вищий лицарський орден Британської корониСиній - колір королівської влади і благородного походження. Так і члени ШКП "Олімп", працюючи над собою, вивчаючи ази економіки, фінансів та проектного менеджменту,  в атмосфері довіри й безпеки, яку для них створюють педагоги-наставники, поступово досягатимуть свого Олімпу.  Пік нашого "Олімпу" на логотипі має блакитний колір - колір креативності, який візуально розсовує простір і дає відчуття польоту.  Тому логотип ШКП "Олімп ",  супроводжуючи підприємницьку діяльність його членів, приведе їх до доброї слави, до переможного польоту. Комбінація жовтого і блакитного кольорів на логотипі підкреслює приналежність нашої організації до України, бажання кожного з нас, в першу чергу, творити і приносити користь своїй країні.

Статут шкільного євроклубу підприємництва «Олімп» Білозерської  ЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів Добропільської міської ради Донецької області


ЗАТВЕРДЖЕНО:

__________________ Зоріна О. В..

             Директор Білозерської ЗОШ № 18
 Добропільської міської ради Донецької області
 

 Статут

шкільного євроклубу підприємництва «Олімп»

Білозерської ЗОШ № 18 І-ІІІ ступенів

Добропільської міської ради Донецької області


Розділ І «Основні положення»

 

1.1.Шкільний Клуб підприємництва ШКП «Олімп» створений з метою обєднання учнів, які мають спільні євро та економічні погляди  та прагнуть до розвитку підприємницьких здібностей, отримання знань, навичок та умінь з підприємницької діяльності й популяризації бізнес-знань серед однолітків.

1.2.Цілями роботи клубу є:

¯    формування установки на підприємливість для досягнення успіху в бізнесі та професійній карєрі;

¯    проактивність;

¯    налагодження зв’язків з ШКП в країні та за кордоном;

¯    збагачення та поглиблення знань і вмінь учнів з економіки;

¯    розвиток успішної «Я-концепції» школярів»;

¯    формування навичок конкурентоспроможності та лідерства;

¯    розвиток критичного мислення;

¯    поглиблення міжпредметних звязків;

¯    інтеграція діяльності ШКП в профіль навчального закладу.

1.3.Членами ШКП можуть бути учні 6-11 класів, які розділяють принципи діяльності євроклубу та представили  хоча б одну форму діяльності, заплановану в роботі.

1.4.Кураторами роботи ШКП є шкільний практичний психолог та вчитель із Захисту Вітчизни.

1.5.Діяльність євроклубу здійснюється на основі планування роботи.


Розділ 2 «Права та обовязки членів ШКП»


2.1. Члени ШКП мають право брати участь у всіх видах діяльності та пропонувати свої.

2.2. Члени ШКП мають право на заохочувальні призи, а найбільш активні можуть бути відзначені грамотами школи, спонсорськими відзнаками та іншим.

2.3. Учні Білозерської ЗОШ № 18, не задіяні в діяльності ШКП, у разі виникнення бажання реалізувати цікаві євро та підприємницькі ідеї, ознайомившись з його цілями, мають право вступити в клуб за рекомендацією одного з членів активу ШКП.

2.4. Учні можуть самостійно обирати лідерів акцій та вступати в робочі групи під час діяльності ШКП.

2.5. Учні мають право презентувати результати своєї діяльності іншим учням.

2.6. Члени євроклубу зобовязані вчасно інформувати шкільних координаторів про причини своєї довготривалої відсутності, бажання вийти з ШКП, та про існуючі проблеми у реалізації проектів.

2.7. Члени євроклубу зобовязані проводити свою діяльність лише за згодою батьків та без порушень навчально-виховного процесу.

2.8. Члени ШКП зобовязані неупереджено ставитись до ідей всіх учасників євроклубу.

2.9. Члени євроклубу зобовязані виконувати обрані проекти у чітко визначені терміни.


Розділ 3 «Правила прийняття та виключення з ШКП»


3.1. Підставою для вступу до євроклубу є явка бажаючого на чергове зібрання ШКП, обґрунтування причин, чому він бажає вступити та рекомендація його одним з членів активу ШКП.

3.2. Підставою про виключення є відсутність на трьох зустрічах підряд без поважних причин, систематичне ігнорування поставлених завдань протягом навчального року.


Розділ 4 «Регламент роботи ШКП»

 

4.1. Засідання членів ШКП здійснюються не менше двох разів на місяць. Діяльність клубу триває постійно.

4.2. Час проходження учнями 8-х та 10-х класів шкільної практики може бути використаний для проведення цікавих заходів учасниками ШКП.

4.3. Час літніх канікул виключається з графіку роботи клубу.

4.4. Реалізація проектів та акцій членів ШКП може проводитись як на засіданнях євроклубу, так і в позашкільній діяльності, а також презентуватись іншим під час навчально-виховного процесу з метою популяризації ШКП.

Президент ШКП "Олімп"                                 Микола Луковенко


       


 

2 коментарі: