вівторок, 10 січня 2017 р.

Вдалий початок Нового року


В рамках проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який фінансується Урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджується Програмою Розвитку ООН в Україні четверо наших «олімпійців»  - Кругова Інна, Сліпченко Анастасія, Грицик Кирило й Усік Кирило разом з куратором ШКП «Олімп» Марією Василівною пройшли цікавий та дуже корисний для нас тренінг з навчання реалізації учнівських соціальних проектів на базі платформи ініціатив "Лампова" м. Покровськ. Організація та реалізація учнівських проектів має бути спрямована на примирення, порозуміння та подолання негативних соціальних явищ, викликаних конфліктом в Україні. Протягом 9-10 січня представники клубу завзято і креативно напрацьовували свої ідеї, завдання та заходи майбутніх проектів разом з новими друзями із м. Покровськ, м. Добропілля, смт. Новоекономічне під фаховим та творчим супроводом супер-тренерів Олени Пометун й Ігора Сущенко.

Отже, маємо написати власний проект, адже кращі ідеї проектів будуть фінансово підтримані Програмою Розвитку ООН в Україні в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який фінансується Урядом Швеції та Швейцарською Конфедерацією, через участь у конкурсі малих грантів.
Друзі! Дерзаємо, генеруємо ідеї й продовжуємо славну історію Шкільного клубу підприємництва «Олімп» Білозерської ЗОШ № 18!


2 коментарі: