четвер, 4 квітня 2024 р.

ШКП “Олімп” один з кращих євроклубів Донецької області

     

    На о
бласній творчій лабораторії «Сучасні тренди в освіті» кластер «Єврохаб – модель сучасної комунікації» Президент шкільного євроклубу з підприємництва “Олімп” Микола Луковенко разом з куратором Марією Самарською презентували діяльність клубу 4 квітня 2024 року. Починаючи з жовтня 2007 року, зі створення євроклубу, та до сьогодення йшла мова про проекти, різноманітні єврозаходи, конкурси, підприємницькі розваги олімпійців Білозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради. Микола відповів на низку питань щодо власного досвіду роботи в євроклубі, адже очолює ШКП “Олімп” з травня 2018 року. На зустрічі були присутні ще 4 Президенти кращих євроклубів області. 

    Разом з кураторами всіх євроклубів Донецької області Президенти створили челендж ідей до свята “День Європі”, яке ми святкуємо в травні. Цікавою для присутніх була інтерактивна гра “Що ти знаєш про права дитини”.

     Ми пишаємося історією та, насиченою проектами, роботою ШКП “Олімп”.  Бажаємо Білозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради Донецької області процвітання і творчих успіхів разом з олімпійською командою шкільного євроклубу.
Немає коментарів:

Дописати коментар