пʼятниця, 19 липня 2013 р.

"Трояндовому десанту" бути!

У квітні 2013 року разом з нашими наставниками - педагогами та членами громадської організації "Олімп" Шкільний клуб підприємництва "Олімп" ініціювали й реалізували проект "Зробимо Україну чистою!". Вже тоді багато хто з олімпійців-учасників проекту помітив, що в центральному літньому парку на клумбах ростуть одні  будяки. Тож народилася мрія - висадити на цих клумбах чудові троянди.  Кажуть, якщо дуже мріяти - то й мрії здійснюються... І ось - за результатами конкурсу міні-грантів «Місто своїми руками» в рамках затвердженої Стратегії соціального партнерства компанії ТОВ ДТЕК і міста Добропілля на 2013-2015 р.р. наш сумісний з педагогами школи проект "Трояндовий десант" фінансово підтримали! Ми вчинили, як справжні підприємці - залучили донорські кошти.

Отже в жовтні 2013 року, якраз після нашого приїзду з м. Цеханів (Польща),  одразу ж станемо готуватися до реалізації нового проекту та висаджувати свій "трояндовий десант". Віримо - наше улюблене місто Білозерське стане по-справжньому квітучим, казковим й неперевершеним!

2 коментарі:

  1. Які молодці! Гарна ідея! З такими заповзятливими і підприємливими молодими громадянами бути Білозерську - містом троянд! Прийміть вітання від вінничан))) Будемо рівнятися на вас і шукати ідеї для реалізації у містах і селах своєї області.
    З повагою, Леся Києнко-Романюк і Ірина Мацієнко, м.Вінниця

    ВідповістиВидалити