середа, 4 грудня 2013 р.

Майбуття за нами!

Перед поїздкою в Варшаву на підсумкову конференцію шкільних клубів підприємництва було знято невеличку відеопрезентацію про ШКП "Олімп". Ми - з Донбасу, а на гербі Донецької області написано «Можливість доведена справою».  Ось і ми, отримавши чудову можливість участі в польсько-українському проекті «Шкільні Академії підприємництва», довели своїми добрими справами, що майбуття за розвитком підприємництва, майбуття – за нами! 
 Основними Напрямками діяльності клубу є
- формування установки на підприємливість для досягнення успіху в бізнесі та професійній карєрі;
- налагодження зв’язків з ШКП в країні та за кордоном;
- збагачення та поглиблення знань і вмінь учнів  з економіки;
- розвиток успішної «Я-концепції» ;
зв’язки з громадськістю;
- формування навичок конкурентоспроможності та лідерства;
- розвиток критичного мислення, участь в МАН;J
поглиблення міжпредметних зв’язків;
- проектна діяльність.
Найбільш важливими та цікавими для нас були проекти «Зробимо містоБілозерське чистим!», «Трояндовий десант» та «Навколо міста Цеханів». За нашою ініціативою місто Білозерське було зареєстроване на  сайті http://www.letsdoit.org.ua/. Під керівництвом наставників клубу й оргкомітету з членів ШКП «Олімп» за 3 дні квітня 2013 року 4 парки міста загальною площею близько 10 га були очищені від бруду й сміття, 1450 волонтерів та помічників волонтерів з числа учнівської молоді отримали перчатки по 3 мішки для сміття на 240 літрів, а місто бензин для вивезення цього сміття. А в результаті – Белозерське засяяло в чистих та райдужних кольорах весни. Восени 2013 року на клумбах Літнього парку міста силами ШКП «Олімп» при підтримці одноіменної громадської організації педагогів та випускників нашої школи  було посаджено 360 саджанців троянд. 
На своїх заняттях ми вивчаємо проектний менеджмент. Мріємо стати успішними підприємцями, відкрити свою власну справу. Мріємо, щоб про наші добрі справи було відомо як на Україні так і за її межами. Можливо на шпальтах закордонних газет зявляться і наші фото.
Особливо яскравим для всіх членів клубу став міжнародний проект «Навколо міста Цеханів», під час якого ми познайомили наших друзів з гуманітарного ліцею імені Адама Міцкевича міста Цеханів з роботою свого клубу, поставили сумісну інсценіровку на економічний лад казки «Ріпка», а наші юнаки-олімпійці закружляли в народному польському танку «Краковяк» симпатичних польських дівчат.
 Про роботу клубу наші блогери Неровний Влад та Квяткевич Вячеслав постійно розміщають інформацію на блозі http://sae-bilozir18.blogspot.com/. Ми пишаємося своїм блогом, адже за минулий період його відвідали понад 22 тисячі користувачів. Завдяки блогу ми стали зірочками як в своїй школі так і в своєму містечку. Тому вважаємо, що наша перемога – це вклад кожного з членів команди та наших наставників.
Креативний директор: Боженко Прохор
Художній керівник: Христенко Павло
Дизайнер: Пирха Андрій
Піар-менеджери: Камінський Микола та Логоша Борис.
Майбуття - воно за нами!

2 коментарі:

  1. Майбуття, дійсно, за нами. Герої живуть поруч - це Ви!

    ВідповістиВидалити
  2. Вся ЗОШ № 18 - зіркова команда, від учнів до вчителів! Показова школа. Пишаюся тим, що є її випускником!

    ВідповістиВидалити